Перевантаження на 200%: Ірпінська бібліотека підключає ще один генератор і отримає нову лінію інтернету
21 Dec 10:16, 2022
Ірпінська міська бібліотека, де тиждень тому відкрився безкоштовний коворкінг і третій день діє Резиденція святого Миколая, отримала новий потужний генератор. Також до книгозбірні прокладають нову лінію інтернету. Про це розповіла керівниця відділу культури, національностей і релігій міської ради Євгенія Антонюк.
За її словами, робочих місць для відвідувачів коворкінгу давно не вистачає – «перевантаження на 200%».
«Сьогодні Ірпінська міська бібліотека тримала і соціальну, і культурну оборону дуже героїчно, – написала Антонюк на своїй сторінці у фейсбуці у вівторок увечері. – Понад 200 відвідувачів зони коворкінгу та підзарядки гаджетів. Старенька лінія інтернету бібліотеки, відреставрована і підсилена провайдером «Домінет», відверто не розрахована на таку кількість споживачів. Але ще до відкриття цієї зони ми з провайдером домовилися про прокладання нової лінії, і ця робота уже триває. Тому сподіваємося, що зможемо надавати можливості для наших містян якісніше. Відучора маємо новий потужний генератор, отриманий за допомогою Олександра Маркушина. Сьогодні тестили і вже сьогодні закінчуємо роботи, щоб заживити усю бібліотеку одночасно».
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/32-2-1024x619.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/320369440_3267806253479605_8303268469434505336_n-1024x768.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/320059530_1851602848542268_2205047525653893108_n-1024x768.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/321-1024x566.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/320701662_1395970137604235_6554696312073912915_n-1024x768.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/3201-832x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/319-1-1024x656.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/319575489_879795679836483_7056554321948776939_n-1024x768.jpg)
Також багато відвідувачів і в Резиденції святого Миколая: за два дні роботи вона прийняла 496 дітей.
«Сюди приходить чимало родин ВПО. А це говорить про те, що нашим діткам неймовірно потрібні позитивні емоції», – підкреслила Євгенія Антонюк.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/321413170_551084513266699_2536644134103571008_n.jpg)
Нагадаємо, на момент відкриття коворкінг у міській бібліотеці був розрахований на 40 осіб, через декілька днів кількість робочих місць вирішили збільшити до 70.
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!