Реклама

Перевантаження на 200%: Ірпінська бібліотека підключає ще один генератор і отримає нову лінію інтернету

320328465 1362059177941005 4947566763693182369 N

Ірпінська міська бібліотека, де тиждень тому відкрився безкоштовний коворкінг і третій день діє Резиденція святого Миколая, отримала новий потужний генератор. Також до книгозбірні прокладають нову лінію інтернету. Про це розповіла керівниця відділу культури, національностей і релігій міської ради Євгенія Антонюк.

За її словами, робочих місць для відвідувачів коворкінгу давно не вистачає – «перевантаження на 200%».

«Сьогодні Ірпінська міська бібліотека тримала і соціальну, і культурну оборону дуже героїчно, – написала Антонюк на своїй сторінці у фейсбуці у вівторок увечері. – Понад 200 відвідувачів зони коворкінгу та підзарядки гаджетів. Старенька лінія інтернету бібліотеки, відреставрована і підсилена провайдером «Домінет», відверто не розрахована на таку кількість споживачів. Але ще до відкриття цієї зони ми з провайдером домовилися про прокладання нової лінії, і ця робота уже триває. Тому сподіваємося, що зможемо надавати можливості для наших містян якісніше. Відучора маємо новий потужний генератор, отриманий за допомогою Олександра Маркушина. Сьогодні тестили і вже сьогодні закінчуємо роботи, щоб заживити усю бібліотеку одночасно».

Також багато відвідувачів і в Резиденції святого Миколая: за два дні роботи вона прийняла 496 дітей.  

«Сюди приходить чимало родин ВПО. А це говорить про те, що нашим діткам неймовірно потрібні позитивні емоції», – підкреслила Євгенія Антонюк.

Нагадаємо, на момент відкриття коворкінг у міській бібліотеці був розрахований на 40 осіб, через декілька днів кількість робочих місць вирішили збільшити до 70.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама