Програма розвитку ООН допоможе розбирати в Ірпені завали й вивозити будівельне сміття

photoeditorsdk-export (4)

Представниця Програми розвитку ООН Кеті Кабутія, яка побувала сьогодні в Ірпені, заявила про готовність надати допомогу місту в розбиранні завалів та вивезенні будівельного сміття. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбуці Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

«Програма розвитку ООН готова допомогти нам у розборі завалів зруйнованих житлових будинків. Сьогодні про масштабне руйнування Ірпеня внаслідок російської агресії я розповів менеджерці ПРООН Кеті Кабутії, яка завітала в Ірпінь. Пані Кабутія наголосила, що у квітні цього року ПРООН запустила нову програму для подолання соціально-економічних наслідків війни в Україні, і саме в її рамках може надаватися допомога нашій громаді. Важливо, що окрім розборів завалів нам готові сприяти і у вивезенні будівельного сміття», – зазначив мер.

«Домовилися про ще одну зустріч наступного тижня, щоб детальніше обговорити подальші кроки нашої співпраці. Щиро дякую представникам ПРООН за увагу до Ірпеня та пропозицію допомоги!» – додав міський голова.

Нагадаємо, наразі розбирати завали, а також ремонтувати покрівлі, замінювати вікна та ін. ірпінцям допомагають волонтери добровольчого будівельного батальйону «Добробат» та представники ініціативи «Сміливі відновлювати»


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!