Реклама

Радник мера Ірпеня й керівник «Муніципальної варти» з’їздили за досвідом у Вінницю

Photoeditorsdk Export (92)

Керівник ірпінської «Муніципальної варти» Микола Ковальчук і радник міського голови, депутат міськради Андрій Літвинов відвідали Вінницю, де ознайомилися з діяльністю місцевої «Муніципальної варти», з функціонуванням міського Ситуаційного центру, який координує роботу правоохоронних і комунальних служб, та з роботою служби паркування. Про це Андрій Літвинов розповів на своїй сторінці у фейсбуці.

«Сьогодні разом з керівником КП «Муніципальна варта» Миколою Ковальчуком провели день у Вінницькій міській раді. В рамках обміну досвідом вивчили роботу Ситуаційного центру та місцевої варти. А основне – зосередили увагу на роботі служби паркування. Великі міста – такі як Львів, Дніпро, Київ, Луцьк, Вінниця – вже мають систему контролю за дотриманням правил паркування. Наша команда вивчає успішний досвід та планує провадити роботу в даному напрямку і в нашому Ірпені», – зазначив радник міського голови.

Нагадаємо, в жовтні ц. р. співробітники ірпінської «Муніципальної варти» пройшли навчання з домедичної допомоги, яке провів тренінговий центр «Aid Brothers».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама