Райони Києва, віддалені від центру, застрягли в СРСР – Андрій Літвинов

photoeditorsdk-export - 2020-02-14T153240.989

Райони Києва, віддалені від центру міста, перебувають у занедбаному стані. Про це в ефірі телеканалу «UA: Київ» сказав в. о. Ірпінського міського голови Андрій Літвинов, оцінюючи перспективи селища Коцюбинського в разі його приєднання до столиці.

«Якщо ми подивимось на віддалені від центру Києва райони, то чудово побачимо, що вони застрягли ще в СРСР. Київ на сьогодні не справляється з існуючою територією. Достатньо поглянути на Святошин чи Жуляни», – відзначив Андрій Літвинов.

За його словами, причиною зазіхань київської влади на Коцюбинське є намір забудувати приєднану територію. «У 2015 році Київ затвердив детальний план території, і на території Коцюбинського мав з’явитися так званий “Bionic Hill” – житловий комплекс на 35 тисяч мешканців. Це ще одне селище. У цьому – весь корінь боротьби Києва за Коцюбинське», – підкреслив в. о. мера Ірпеня.

Нагадаємо, депутат Коцюбинської селищної ради Ігор Рожанський оприлюднив фото занедбаних будинків і прибудинкових територій у столичному мікрорайоні, що межує з Коцюбинським. Він відзначив, що ці знімки адресовані прихильникам приєднання селища до Києва. 

Як повідомлялося, в ефірі програми «Інформаційний вечір» на Українському радіо мешканець Жулян розповів, що в селах, які раніше приєдналися до Києва, сьогодні практично немає доріг та нормального освітлення

Раніше член виконкому Коцюбинської селищної ради Богдан Слюсаренко заявив, що Коцюбинське потрібне Києву для забудови Біличанського лісу.