Родини загиблих Героїв АТО Ірпінської громади зібралися за різдвяним обідом
11 Jan 10:18, 2022
Матері та дружини загиблих воїнів Ірпінської громади об’єдналися у спільній молитві за святковим різдвяним обідом, що відбувся 9 січня. Про це повідомили на фейсбук-сторінці Парафії Різдва Пресвятої Богородиці Ірпеня.
«Смачні страви, чудові колядники, ділення Просфорою, спільна поминальна молитва, підсумок 2021 року та планування 2022, міні семінар-тренінг, тепле спілкування, передавання «Вогника любови», несподівані подарунки та особливий гість — це усе нам вдалося разом пережити!», — зазначив отець Віталій Воєца.
Приєднався до різдвяного обіду й Ірпінський міський голова Олександр Макушин.
«Ми радо серед нашої спільноти вітали доброго друга, побратима та просто гарну людину, мера Ірпеня — Олександра Маркушина! У своєму слові Він поіменно згадав кожного полеглого Героя, більшість з котрих Він знав особисто…! Подякував усім дружинам та батькам за Синів і Дочок України, та запевнив і у подальшій своїй підтримці, допомозі та сприянні у різних питаннях та ініціативах», — йдеться у повідомленні.
![IMAGE 2022-01-11 10:11:48](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/01/IMAGE-2022-01-11-101148-1024x682.jpg)
![IMAGE 2022-01-11 10:11:45](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/01/IMAGE-2022-01-11-101145-1024x682.jpg)
![IMAGE 2022-01-11 10:11:50](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/01/IMAGE-2022-01-11-101150-1024x682.jpg)
![IMAGE 2022-01-11 10:11:55](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/01/IMAGE-2022-01-11-101155-1024x682.jpg)
![IMAGE 2022-01-11 10:12:41](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/01/IMAGE-2022-01-11-101241-1024x682.jpg)
![IMAGE 2022-01-11 10:11:52](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/01/IMAGE-2022-01-11-101152-1024x682.jpg)
![IMAGE 2022-01-11 10:12:12](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/01/IMAGE-2022-01-11-101212-1024x682.jpg)
![IMAGE 2022-01-11 10:12:15](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/01/IMAGE-2022-01-11-101215-1024x682.jpg)
Нагадаємо, в Ірпінській громаді проживає 21 сім’я загиблих героїв АТО. Напередодні Нового року вже традиційно вони зустрілися з Ірпінським міським головою Олександром Маркушиним та обговорили питання, що їх турбують: оздоровлення, лікування, вирішення комунальних питань, належне вшанування пам’яті героїв тощо. За словами мера, постійна підтримка та всебічна допомога цим сім’ям – це найменше, що може зробити місто на знак поваги та вдячності.
Фото Олега Гриба
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!