Ірпінський розмовний клуб «Спілкуймося українською!» провів заняття в історико-краєзнавчому музеї
15 Aug 12:38, 2022
Чергове заняття розмовного клубу «Спілкуймося українською!», який нещодавно почав працювати при Ірпінській міській бібліотеці імені Максима Рильського, пройшло в місцевому історико-краєзнавчому музеї. Воно було присвячене історії Ірпеня.
«Учасники клубу завітали до Ірпінського історико-краєзнавчого музею, в якому провів для них цікаву і пізнавальну екскурсію директор Анатолій Зборовський. Історія походження назви міста, цікаві факти з історії краю і коментарі до музейних експонатів, особисте життя відомих людей, які тут проживали – все це викликало інтерес присутніх», – розповіла на своїй сторінці у фейсбуці директорка бібліотеки Олена Циганенко.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/298720886_600545748226701_2552586787478283032_n-768x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/298340149_600545588226717_6584541100179158384_n-495x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/298340150_600545864893356_5691907947834262441_n-601x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/299268574_600543798226896_3049155948893429559_n.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/298401568_600546484893294_6639990218931882045_n-768x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/299133388_600546718226604_7848940094920308769_n-1024x613.jpg)
Нагадаємо, клуб «Спілкуймося українською!» почав діяти в Ірпені 19 липня.
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!