Зранку голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк, представники міської ради та громади міста організували велопробіг від вулиці Університетська в Ірпені до мікрорайону Академмістечко у Києві.
«Сьогодні разом з громадою Ірпеня їдемо до Києва на велосипедах, щоб нагадати меру Києва Віталію Кличку про ідею спільного створення велодоріжки і смуги громадського транспорту між нашими містами. Ми знаємо, що Віталій Кличко — завзятий велосипедист. І він обов’язково зверне увагу на наші пропозиції щодо спільної побудови велодоріжки Ірпінь-Київ.
Будівництво велосипедної смуги дасть можливість людям добиратися на роботу в Київ велосипедним транспортом в екологічно-чистий спосіб, не забруднюючи повітря. Якщо прибрати на станції метро Академмістечко кілька незаконно встановлених МАФів, то можна облаштувати велосипедну парковку» — сказав Володимир Карплюк.
Він також зауважив, що мешканці Приірпіння, які добиратимуться на роботу велосипедами, розвантажать громадський транспорт, який курсує до столиці та у зворотному напрямку.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/04/velo7.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/04/velo9.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/04/velo2.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/04/velo6.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/04/velo_tytul.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/04/velo11.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/04/velo17.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/04/velo18.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/04/velo19.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/04/velo_ost1.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/04/velo_ost2.jpg)