Сергій Даніш: управлінці Коцюбинського підтримують продаж місцевого виправного центру

photoeditorsdk-export - 2021-09-28T154630.499

Управлінська команда Коцюбинського підтримує продаж Ірпінського виправного центру №132, який розташований у селищі, та готова до співпраці з майбутнім інвестором. Про це написав на своїй сторінці у фейсбуці Коцюбинський селищний голова Сергій Даніш.

«Наша управлінська команда абсолютно ЗА залучення інвестицій в селище, ми ЗА створення додаткових робочих місць, ми ЗА збільшення надходжень від податків до місцевого бюджету, а тому ми підтримуємо продаж Ірпінського виправного центру №132, який розташований у Коцюбинському, та готові співпрацювати з майбутніми інвесторами. Про це сьогодні я наголосив заступниці Міністра юстиції Олені Висоцькій, заступнику голови Фонду держмайна Костянтину Кошеленку та представникам багатьох національних ЗМІ, які сьогодні завітали до нас», – зазначив Даніш.

Також він підкреслив, що управлінці не допустять відкриття на місці колишньої колонії будь-якого шкідливого для людей виробництва. А в разі, якщо там зводитимуть житловий комплекс, то будуть вимагати від забудовника створення належної інфраструктури.

Аукціон із продажу виправного центру відбудеться 26 жовтня. За словами Костянтина Кошеленка, стартова ціна становитиме 220 мільйонів гривень.

Нагадаємо, Мін’юст спільно з Фондом держмайна уже двічі виставляли на аукціон Ірпінський виправний центр №132, але поки що безрезультатно.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!