Снаряд, знайдений на території школи в Ірпені, вивезли на полігон (фото, відео)

photo_2020-08-22_12-59-24 (2)

Снаряд часів Другої світової війни, знайдений сьогодні на будівельному майданчику нового корпусу Ірпінської школи №1, сапери вивезли на полігон, де небезпечна знахідка буде знищена. Про це повідомив перший заступник міського голови Олександр Маркушин.

«Перевірили всю територію школи, нічого більше не знайшли, ніяких підозрілих предметів. Цей інцидент уже вичерпано. Надіємося, що надалі таких неприємних знахідок не буде», — зазначив він.

За словами Маркушина, мешкаців сусіднього чотириповерхового будинку на період роботи саперів евакуювали з міркувань безпеки.

«Дякую працівникам ДСНС, саперам, поліцейським та інспекторам нашої “Муніципальної варти” за професіоналізм і оперативність у вирішенні цієї ситуації! Усім гарних спокійних вихідних!» — додав Олександр Маркушин.

Нагадаємо, будівельники натрапили на снаряд 72-го калібру, коли готувалися до облаштування відмостки біля новозбудованого корпусу школи. На місце події оперативно прибули співробітники «Муніципальної варти», Ірпінського відділу поліції, міськвідділу Державної служби з надзвичайних ситуацій та аварійно-рятувального загону спеціального призначення з Києва.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!