«Теплоенергопостач» надаватиме додаткові платні послуги

photoeditorsdk-export - 2020-05-05T113022.271

Виконавчий комітет Ірпінської міської ради затвердив перелік додаткових платних послуг, які надаватиме Комунально-побутове підприємство «Теплоенергопостач». Відповідне рішення було ухвалене на сьогоднішньому засіданні виконкому. Йдеться, зокрема, про надання в оренду автомобільної та дорожньо-будівельної техніки підприємства.

«Розробили спільно з КПП “Теплоенергопостач” додатковий перелік платних послуг, провели засідання робочої групи з питань обґрунтованості тарифів, розглянули калькуляцію та вирішили подати на затвердження виконавчого комітету додаткові платні послуги для комунального підприємства, щоб воно могло заробляти додаткові кошти в неопалювальний період. Зокрема, будуть надавати свою техніку — наприклад, автокран МАЗ, екскаватор JCB», — зазначив начальник управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства Сергій Канюра, представляючи проєкт рішення на засіданні виконкому.

За його словами, тариф на послуги розроблений без урахування вартості палива, бо в кожному випадку його розхід буде іншим.

«Зокрема, вартість послуги — однієї години роботи автомобіля ГАЗ — 150 грн, автокрану МАЗ — 350 грн, екскаватора JCB — 450 грн», — повідомив Сергій Канюра.

Нагадаємо, як повідомляв раніше начальник КПП «Теплоенергопостач» Олександр Костюк, загальна заборгованість споживачів перед підприємством за опалення перевищує 30 млн грн.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!