У червні ірпінська «Муніципальна варта» прийняла 598 звернень на гарячу лінію та зупинила близько 2200 правопорушень

photoeditorsdk-export (90)

Протягом червня на гарячу лінію ірпінського комунального підприємства «Муніципальна варта» (Київська область) надійшло 598 звернень від жителів міста. За місяць співробітники «Мунварти» виявили, припинили й попередили близько 2200 правопорушень. Такі дані наведені в аналітичній довідці підприємства, опублікованій на його сайті.

Найбільше звернень на гарячу лінію — 509 — було присвячено проблемам із електропостачанням, 42 стосувалися безпосередньо сфери компетенції «Муніципальної варти», 21 — житлово-комунального господарства, 18 — благоустрою, 4 були переадресовані поліції, 3 — «Ірпіньводоканалу» та 1 — рятувальникам.

Згідно з довідкою, найбільш поширеним правопорушенням у червні було куріння в заборонених місцях (1367 випадків) та розпивання спиртного там, де це заборонено законом, а також поява в нетверезому вигляді в громадських місцях (603 випадки). Також інспектори «Муніципальної варти» попередили або припинили 84 спроби порушення громадського порядку, 32 випадки дрібного хуліганства, 103 правопорушення у сфері благоустрою.

Протягом місяця «вартові» провели 93 самостійні і 26 спільних із поліцією патрулювань, здійснили 30 перевірок дотримання умов карантину, надали допомогу 253 потерпілим і хворим, а також 50 разів допомогли лікарям супроводжувати осіб, що перебували під дією алкоголю чи наркотиків.

Нагадаємо, на цьому тижні співробітники ірпінської «Муніципальної варти» розпочали новий цикл тренувань: вони вчаться проводити евакуацію потерпілих у надзвичайних ситуаціях

Нещодавно інструктори Міністерства внутрішніх справ та Управління державної охорони України провели для інспекторів «Мунварти» навчання з застосування спецзасобів.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!