У дворі на вул. Стельмаха, 5 в Ірпені завершилося асфальтування. На фінішній прямій — облаштування доріжок

photoeditorsdk-export - 2020-07-07T122757.658

В Ірпені (Київщина) завершилося асфальтування прибудинкової території на вул. Стельмаха, 5. Також там закінчують облаштовувати пішохідні доріжки та готуються обрізати сухі дерева. Про це повідомила депутат Ірпінської міської ради від партії «Нові обличчя» Віолетта Кременчук.  

«Асфальтування двору завершене, на фінішній прямій встановлення доріжок. А найближчими днями відбудеться обрізка сухих дерев в дворі. Працюємо для людей», — написала вона на своїй сторінці у фейсбуці.

Депутат зауважила, що проєкт ремонту прибудинкової території міська влада обговорювала та узгоджувала з жителями будинку.   

«Декілька тижнів тому ми з Олександром Маркушиним (перший заступник міського глови — ред.) провели збори мешканців по вул. Стельмаха, 5 стосовно прибудинкової території, а саме ремонту дороги всередині двору та встановлення доріжок між вул. Стельмаха та вул. Ветеранів Афганістану. Вислухавши побажання людей, склали план проєктування цих робіт. Через декілька днів після зборів знову зустрілися, щоб узгодити та затвердити», — розповіла Віолетта Кременчук.

Нагадаємо, ремонт цієї прибудинкової території передбачає, серед іншого, облаштування зручних доріжок до нещодавно збудованого й відкритого поруч футбольного мініполя.  


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!