У Коцюбинському дезинфікують під’їзди будинків

photoeditorsdk-export - 2020-03-17T200555.862

У Коцюбинському на Київщині комунальники дезинфікують під’їзди багатоквартирних будинків. Про це повідомив сьогодні в. о. селищного голови Сергій Даніш.  

«Працівники УЖКГ “Біличі” здійснюють дезинфекцію під’їздів комунальних багатоквартирних будинків у Коцюбинському», – написав він на своїй сторінці у фейсбуці.

«Просимо ОСББ, управлінські компанії, що опікуються будинками у селищі, а також місцевих підприємців також забезпечити належну дезинфекцію приміщень громадського перебування, що є у їхньому користуванні», – додав очільник селища.

Раніше він розповів, що «починаючи з 13 березня весь громадський транспорт, яким користуються мешканці селища, активно дезинфікується: щоранку автобуси маршрутів №745 та №393 обробляються спеціальним розчином».

Нагадаємо, сьогодні Сергій Даніш повідомив, що з 18 березня припиняється робота маршрутів громадського транспорту між Коцюбинським та Києвом – автобусів №745 і №393.

Як повідомлялося, в Ірпені обробляють спеціальними розчинами зупинки громадського транспорту, приміщення комунальних підприємств, під’їзди багатоповерхівок тощо. Також із 13 березня в ірпінському АТП двічі на день дезинфікували майже 130 автобусів. Крім того, дезинфекційні заходи протягом дня здійснювали водії.