У селищі Коцюбинському на Київщині, в районі деревообробного заводу (ДОЗ) активно ведуться роботи з облаштування нового скверу. Про це повідомляє в. о. селищного голови Сергій Даніш.
«Щодня кипить робота у нашому новому сквері. Вже вимальовуються доріжки, на яких зовсім скоро кататимуться на велосипедах і самокатах діти. Також сьогодні поруч із сквером заасфальтували паркувальний майданчик для автомобілів. Продовжуємо висаджувати дерева», — розповів Даніш на своїй сторінці у фейсбуці.
Раніше на території майбутнього скверу обладнали автоматичний полив та висадили ялини, більше 30 дубів і багато кущів.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/04/photoeditorsdk-export-2020-04-07T135902.437.png)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/04/photoeditorsdk-export-2020-04-07T135944.465.png)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/04/photoeditorsdk-export-2020-04-07T140036.647-1024x690.png)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/04/92464231_736095410254834_3594285575416315904_o.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/04/photoeditorsdk-export-2020-04-07T140058.771.png)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/04/92788000_736095380254837_1630780528032481280_o-1024x576.jpg)
Нагадаємо, як повідомляв наприкінці березня Сергій Даніш, у період карантину в Коцюбинському активно продовжуються роботи з благоустрою селища.
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!