На даний момент вже завершено ремонт приміщення для Центру надання адміністративних послуг. Тут також буде рецепція та дитяча кімната.
Про це повідомляє Сергій Даніш, в.о. Коцюбинського селищного голови:
«Кімната вийшла дуже світлою та просторою. Окрім основної зали, ми передбачили місце для рецепції та невелику дитячу кімнату. Там зможуть гратися дітки, поки батьки займатимуться справами у ЦНАПі. Також провели ремонт коридору селищної ради, де за приписом пожежної служби треба було демонтувати стару пластикову вагонку. За тиждень-два вже отримаємо техніку та меблі для ЦНАПу і він буде готовий до відкриття».
Очильник селища обіцяє урочисто відкрити Коцюбинський Центр надання адмінпослуг вже до кінця травня.
Також у селищі встановлюються енергоефективні вікна в під’їздах комунальних будинків.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/04/Kots3-1.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/04/Kots1-1.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/04/Kots2-2.jpg)