У Коцюбинському почали будувати залізничний перехід. Фотофакт

У Коцюбинському почали будувати залізничний перехід. Фотофакт

Сьогодні під час виїзної наради на об’єкт будівництва, голова Інвестиційної ради Ірпеня, лідер команди «Нові обличчя» Володимир Карплюк зазначив:

«Для того, щоб це відбулося, наша команда «Нові обличчя» у Коцюбинському на чолі з Сергієм Данішем провела більше 10-ти зустрічей з представниками Укрзалізниці». 

Сергій Даніш, в.о. Коцюбинського селищного голови, у свою чергу повідомив, що залізничники вже частково замінили шпали, а Коцюбинська селищна рада спільно з Ірпінською міською радою готують обидві сторони колій для облаштування зручних підходів.

Як відомо, керівники Ірпінської міської ради, селища Коцюбинське та Південно-Західної залізниці прийняли рішення про будівництво нового наземного залізничного переходу. Об’єкт буде обладнаний світловою та звуковою сигналізацією, обмежувальною огорожею, LED-освітленням та камерами відеоспостереження. Будівництво переходу профінансують Ірпінська міська рада та Укрзалізниця. Роботи триватимуть кілька тижнів.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини (Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка)!

НОВИНИ

Ірпінь отримав субвенцію на будівництво укриття і добудову корпусу дитсадка «Червона Шапочка»

17 Apr 20:12

Детальніше
Робота без зарплати, незмінне майно та майже 850 тис. грн доходу на рік: що задекларував Валерій Степанюк

17 Apr 19:19

Детальніше
Бородянка — перша в Київській області презентувала Програму комплексного відновлення громади (фото)

17 Apr 18:54

Детальніше
Суд зобов’язав "Главком" спростувати недостовірну інформацію за авторства Ірини Федорів щодо причетності Володимира Карплюка до дерибану Біличанського лісу

17 Apr 17:37

Детальніше
В Ірпінському ліцеї №2 відбулася зустріч із засновником Charity Hub Agency Денисом Святокумом (відео)

17 Apr 17:24

Детальніше
Анжела Макеєва поділилася досвідом відбудови Ірпеня на форумі з відновлення громад (відео)

17 Apr 17:09

Детальніше
У Гостомелі виявили стихійне сміттєзвалище

17 Apr 15:24

Детальніше
Кадирівець, який на Київщині приставляв до горла дитини ніж та змушував кричати до хрипу, отримав вирок

17 Apr 14:59

Детальніше
Бородянка презентувала концепцію розвитку громади на форумі у Києві (відео)

17 Apr 13:24

Детальніше
На війні загинув мешканець Ворзеля, батько пʼятьох дітей Сергій Корчемний

17 Apr 13:24

Детальніше
На вʼїзді до Бородянки навели лад на дорозі державного значення 

17 Apr 12:03

Детальніше
Всі новини