Реклама

У Коцюбинському реконструюють приміщення для нового корпусу дитсадка

Photoeditorsdk Export 2019 11 04t135225.637

У Коцюбинському приступають до реконструкції приміщення, яке стане новим корпусом дитсадка «Ластівка». Про це повідомив в. о. селищного голови Сергій Даніш.

«Ми розпочинаємо підготовчі роботи до капітального ремонту нового корпусу дитячого садочка «Ластівка». Йдеться про приміщення по вулиці Пономарьова, 2/2, за яке громада дуже довго боролася. Сьогодні ми уже маємо готовий проект реконструкції та проведений тендер на виконання робіт», – розповів він.

«Садочок буде розрахований на 75 дітей і його роботу ми плануємо розпочати вже з нового навчального року», – відзначив в. о. селищного голови.

Він висловив подяку члену виконкому Коцюбинської селищної ради Богдану Слюсаренку, «який взяв цей проект повністю на себе і зробив дуже багато для того, щоб Коцюбинське отримало новий садочок» та депутату Ірпінської міської ради Олексію Олійнику – разом із Богданом Слюсаренком вони «спільно свого часу перемогли в судах і повернули це приміщення громаді Коцюбинського».

«Тепер будемо робити усе, щоби якомога швидше у стінах цього садочка залунав дитячий сміх!» – додав Сергій Даніш.

Нагадаємо, у травні ц. р. в Коцюбинському відкрили Центр надання адміністративних послуг. Його облаштували за кошти місцевого бюджету в приміщенні колишньої актової зали селищної ради.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама