Реклама

У молодіжному просторі «Ko_Laba» в Ірпені завершили ремонт

2024 04 29 14.39.30

Ремонтні роботи у приміщенні молодіжного простору «Ko_Laba», що на вул. Тургенівська, 15 — успішно завершено. Це стало можливим завдяки співпраці Ірпінської міської ради, ГО «ГоГлобал», Молодіжного парламенту Ірпеня у партнерстві з Дитячим фондом ООН UNICEF за підтримки Німецького банку розвитку KfW і Посольства Німеччини. Про це повідомив перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук. 

2024 04 29 14.39.35

Він зазначив, що протягом останніх місяців було проведено значні роботи для створення простору для молоді Ірпеня. Працівниками КП «УЖКГ «Ірпінь» у приміщенні демонтовані стіни для створення відкритого концептуального простору. 

2024 04 29 14.39.38

«20 березня ГО «ГоГлобал» оголосила тендер на відбір постачальників послуг поточного ремонту нежитлових приміщень та їх облаштування, за результатами якого було обрано підрядну організацію. Підрядником проведено косметичний ремонт, улаштування плінтусів, відкосів та стелі, виконано роботи з ремонту, нанесення ґрунтування, тинькування та фарбування стін, встановлено нові підвіконня, оновлено електропроводку. Також проведено монтаж кондиціонера», — додав Андрій Кравчук.

Наступний етап співпраці — облаштування меблями та технікою приміщення.

«Висловлюю вдячність кожному, хто докладає зусиль для реалізації цього проекту. У Молодіжному просторі «Ko_Laba» молодь зможе освоїти використання технологій цифрового виробництва та прототипування, таких як 3D-друк та лазерна різка, ознайомитися з принципами роботи електроніки та робототехніки, експериментувати з технологіями віртуальної та доповненої реальності, підвищити рівень своїх комунікаційних навичок для ефективної співпраці в команді та взаємодії з іншими, критичного мислення та аналізу інформації для прийняття обґрунтованих рішень»- зазначив Андрій Кравчук.

Нагадаємо, 27 лютого Ірпінська міська рада та ГО «ГоГлобал» підписали Меморандум про співпрацю, яка реалізовуватиметься у рамках програми «Переосмислення освітнього процесу: зміна парадигми розвитку м’яких навичок та у вивченні науки».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Орієнтувальники клубу «Kyiv Region» вибороли 37 нагород на змаганнях «KYIV CITY RACE»

Сьогодні, 12:34

Детальніше
Цими вихідними в Ірпені відбувся перший Кубок України з BMX Freestyle Park (фото)

Сьогодні, 12:27

Детальніше
«ПО СУТІ»: Ірпінський простір «Вільна» запрошує жінок у групи психологічної підтримки (відео)

25 May 10:11

Детальніше
Ірпінські амбулаторії тестували на доступність для пацієнтів з інвалідністю

24 May 17:03

Детальніше
15 протоколів про порушення та 19 приписів: результати перевірки комунальниками правил благоустрою в Ірпінській громаді 

24 May 15:33

Детальніше
Як не влаштувати пожежу через альтернативні джерела живлення: рекомендації від ірпінських рятувальників

24 May 13:12

Детальніше
У День Героїв у ірпінському музеї зустрілися родини загиблих захисників України (відео)

24 May 13:10

Детальніше
В Ірпені триває капітальний ремонт житлових будинків на вул. Білокур

24 May 10:16

Детальніше
Всі новини
300x300
Реклама