У Коцюбинському на Київщині триває весняне озеленення селища. У місцевому парку, що поруч із Будинком культури, висадили молоді дерева. Про це на своїй сторінці в соцмережі «Фейсбук» повідомив в. о. Коцюбинського селищного голови Сергій Даніш.
«Як і обіцяли, почали додатково озеленювати наш парк біля Будинку культури. Вчора висадили 18 платанів. Дерева міцні та здорові, висотою 3—4 метри, тож уже зовсім скоро тішитимуть мешканців Коцюбинського своєю зеленню і затінком», — зазначив Сергій Даніш.
Також він нагадав, що в селищі продовжують висаджувати кущі форзоції та спіреї.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/03/90815621_729032564294452_8406615938878668800_o-1024x576.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/03/91363271_729032657627776_6750407172934336512_o.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/03/90777826_729032547627787_1785014006222684160_o-1024x576.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/03/90919539_729032444294464_3779263305684615168_o-1024x576.jpg)
Як повідомлялося, нещодавно Сергій Даніш розповів, що незважаючи на режим карантину, в Коцюбинському працюють над благоустроєм селища.
«Наша команда переконана: карантин – це зовсім не привід зупиняти розвиток Коцюбинського! Тому зараз у селищі триває чимало роботи, зокрема з благоустрою. Ми почали висаджувати нові зелені насадження – кущі форзиції та спіреї, саджанці платану. У районі ДОЗу облаштовуємо невеликий сквер», — підкреслив Даніш.
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!