Реклама

У Приірпінні буде 4 територіальні громади — рішення уряду

Photoeditorsdk Export 2020 05 21t143610.810

Кабінет Міністрів затвердив проєкт перспективного плану формування територій громад Київської області. Це рішення було прийняте на засідання уряду 20 травня, повідомила сьогодні пресслужба КМУ. На пропозицію премєр-міністра Дениса Шмигяля документ доопрацюють протягом трьох днів.

Зокрема, в остаточну редакцію перспективного плану має бути включена поправка про входження до складу Ірпінської територіальної громади Козинцівської сільської ради. Така пропозиція була внесена Комітетом Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Як відомо з проєкту перспективного плану, до Ірпінської ОТГ, окрім міста Ірпінь, увійдуть також села Михайлівка-Рубежівка та Забуччя, підпорядковані Михайлівсько-Рубежівській сільраді.  

«Розпорядженням КМУ «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Київської області» затверджено те, що Михайлівсько-Рубежівська сільська рада буде входити до складу Ірпінської територіальної громади з адміністративним центром — м. Ірпінь. Хочу привітати всіх з цим доленосним рішенням. Це великий крок у майбутнє. Це продовження розвитку населеного пункту, реалізація розпочатих проєктів та створення нових. Ми отримали реальну можливість показати, що це рішення піде громаді тільки на користь», — прокоментував подію сільський голова Михайлівки-Рубежівки Андрій Помазан.

Окремі територіальні громади будуть створені на базі селищ Коцюбинське і Гостомель, а Ворзель увійде до складу Бучанської ОТГ. 

«Дякую усім, хто відстоював самостійне Коцюбинське! Сьогодні за нами ще одна ПЕРЕМОГА!» — відреагував на рішення уряду в. о. селищного голови Сергій Даніш. Він зауважив, що «попереду ще затвердження Верховною Радою, але 90% шляху вже пройдено».

«Дехто каже, що «селище приречене на голод». А я кажу, що наше Коцюбинське – сильне, успішне, самодостатнє і дуже перспективне! Треба тільки працювати для цього, а не просто говорити і писати. За минулий рік наша команда показала, як стрімко може змінюватися і розвиватися селище. Було реалізовано чимало важливих соціальних проектів – відкритий ЦНАП, обладнаний безпечний залізничний переїзд, почалося облаштування нового корпусу комунального дитсадка, замінено 30% селищних тепломереж. На цей рік маємо теж багато важливих планів. Щиро вірю у нашу громаду! Головна спільна мета для нас усіх – успіх нашого рідного селища», — зазначив Сергій Даніш.

Загалом, згідно з перспективним планом, на Київщині сформовано 69 спроможних територіальних громад.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Ірпінські амбулаторії тестували на доступність для пацієнтів з інвалідністю

24 May 17:03

Детальніше
15 протоколів про порушення та 19 приписів: результати перевірки комунальниками правил благоустрою в Ірпінській громаді 

24 May 15:33

Детальніше
Як не влаштувати пожежу через альтернативні джерела живлення: рекомендації від ірпінських рятувальників

24 May 13:12

Детальніше
У День Героїв у ірпінському музеї зустрілися родини загиблих захисників України (відео)

24 May 13:10

Детальніше
В Ірпені триває капітальний ремонт житлових будинків на вул. Білокур

24 May 10:16

Детальніше
З наступного тижня на вул. Михайлівська в Ірпені можуть відключати воду

23 May 21:33

Детальніше
Як Ірпінський терцентр соціального обслуговування опікується безпорадними старенькими (відео)

23 May 21:29

Детальніше
На ірпінській набережній ІЛІТівці організовують забіг

23 May 16:37

Детальніше
Всі новини
300x300
Реклама