Учасники Національного студентського форуму в Ірпені станцюють шафл (відео)

photoeditorsdk-export - 2021-08-12T123213.019

Під час Національного студентського форуму «Освіта, лідерство, відповідальність», який відбудеться в Університеті державної фіскальної служби України в Ірпені 20–21 серпня, студенти проведуть флешмоб – танцюватимуть шафл. Про це повідомляється на сторінці вишу у фейсбуці. Щоб залучити до танцю якомога більше учасників, вихованці культурно-мистецького центру «Сузір’я», який діє при університеті, записали відеоурок із шафлу.

«Це сучасний танець, який виник наприкінці 80-х років в Австралії, в місті Мельбурн, та набув великої популярності серед молоді в усьому світі. В перекладі шафл означає «перемішування», «ковзання по підлозі ногою», «човгання». Цей стиль клубного танцю поєднує в собі безліч танцювальних напрямів, серед яких хіп-хоп, брейк, степ, твіст, чарльстон та інші. Основою танцю шафл є переміщення з п’яти на носок стопи у швидкому темпі», – зазначається в повідомленні.

У записаному студентами відеоролику представлені шість базових елементів танцю.

«Давай разом затанцюємо шафл! Перегляньте цю відеоінструкцію від студентів із КМЦ “Сузір’я”, і ви зрозумієте, що танцювати шафл може кожен!» – закликали автори відео.

Нагадаємо, Національний студентський форум в Університеті ДФС буде присвячений 30-й річниці Незалежності України. Окрім вишу, організаторами заходу є Міністерство освіти і науки, Міністерство фінансів та Ірпінська міська рада.  

Як повідомлялося, наприкінці липня вихованці «Сузір’я» зняли в Ірпені відеокліп на виконане ними попурі з українських народних пісень.

                                                     
Підписуйтеся на T