В ІЛІТі почали створювати найбільшу на Київщині шкільну бібліотеку іноземними мовами
14 Feb 11:41, 2023
Ірпінський ліцей інноваційних технологій почав створювати власну бібліотеку книг англійською, іспанською, німецькою, польською та українською мовами. Вона, за задумом учнів, має стати найбільшою «різномовною» шкільною книгозбірнею в області. Про це навчальний заклад повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.
«За задумом ліцеїстів ІЛІТ, книги будуть розміщені не в одному кабінеті, а у різних локаціях ліцею. Також на кожній книзі буде QR-код, який скануватимуть учні і в електронному форматі фіксуватимуть, що беруть книгу читати», — розповіли в ІЛІТі.
Перший внесок у цю бібліотеку сьогодні, з нагоди Міжнародного дня дарування книг, зробив СЕО Товариства «Відважних», голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк разом зі своїм сином Максимом – випускником ІЛІТу. Вони передали ліцеїстам підбірку із 37 книг.
![329164745_1378496589583507_7194285244163738790_n](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/02/329164745_1378496589583507_7194285244163738790_n-1024x683.jpg)
![328748985_848676929542377_6236029972563522942_n](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/02/328748985_848676929542377_6236029972563522942_n-683x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/02/327167325_661354842347398_7575270156035021577_n-1024x683.jpg)
«У цій світовій колекції, звісно, на першому місці будуть шедеври української прози та поезії. Адже Ірпінь – столиця української літератури: тут вручається найбільша в Україні за розміром фінансування Літературна премія Ірпеня, відкрито Парк письменників, Площу Творчого Духу, пам’ятник Автору, дерев’яну скульптуру Читача, книжковий мурал, проходять презентації книг та видають книги творів про Ірпінь», — написав Володимир Карплюк на своїй сторінці у фейсбуці.
Також він закликав усіх охочих долучитись до створення бібліотеки: «Я звертаюся до всіх, хто читає мій пост, з проханням передати декілька книг до ІЛІТ – разом ми впораємося з ідеєю зробити кращу міжнародну бібліотеку на Київщині».
Подарувати книги Ірпінському ліцею інноваційних технологій можна, звернувшись до директорки закладу Марії Гостін за телефоном +380934869833.
Нагадаємо, чекає на літературні подарунки з нагоди Міжнародного дня дарування книг й Ірпінська міська бібліотека ім. М. Рильського.
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!