Реклама

В інтернеті поширюється фейк про продаж в Ірпені рекреаційної землі

Photoeditorsdk Export 2020 05 25t210622.172

На деяких інтернет-сайтах з’явилося провокаційне фейкове оголошення про продаж земельної ділянки в Ірпені, на якій КП «Ірпіньводоканал» зараз бурить свердловину для видобутку й покращення тиску води. Про це повідомив перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин.  

«Шановні мешканці Ірпеня! Поки ми розвиваємо нашу громаду, деякі недобросовісні опоненти вже почали брудну передвиборчу гру. Зокрема, на деяких ресурсах поширюють фейкове оголошення про продаж земельної ділянки на вулиці Давидчука, де ми робимо свердловину, щоб покращити водопостачання у місті. Під цим оголошенням «жартівники» прикріпили мій особистий номер мобільного телефону», — зазначив Маркушин на своїй сторінці у фейсбуці.

«Територія довкола свердловини – це землі рекреації. Однозначна крапка. На найближчій сесії (міської ради — ред.) ми надамо цій ділянці статус лісопаркової зони, — підкреслив він. — Щодо свердловини, то вона буде завершена цього тижня. Станція подаватиме воду до основної мережі і дозволить збільшити об’єм подачі води для 75% населення Ірпеня».

При цьому перший заступник мера наголосив, що «попри усі складнощі і політичні ігри, розвиток нашої громади не зупинити». «Друзі, прошу вашої підтримки і дякую усім, хто поряд! Давайте будемо разом, на одному боці проти брехні і маніпуляцій. І наостанок. Той, хто спробує цю територію дійсно продати – буде мати справу з правоохоронними органами і особисто зі мною», — додав Олександр Маркушин.

Нагадаємо, свердловина, яку бурять на вулиці Давидчука, сягатиме глибини 90 метрів. Воду братимуть із Бучацького водоносного горизонту. Ця свердловина, окрім покращення водозабезпечення, дозволить розв’язати проблему низького тиску води в мікрорайоні. Фахівці пояснюють, що об’єкт безпечний, не займає багато місця та не завдасть шкоди зеленій зоні.


Підписуйтеся на новий Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама