Реклама

В Ірпені на вул. Соборній посадили липову алею

Сьогодні в Ірпені на вулиці Соборній посадили липову алею. 25 дерев – кожне заввишки близько чотирьох метрів – з’явилися на ділянці від вул. Гагаріна до вул. Пушкінської.

Участь в акції брали перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин, керівник управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та ЖКГ Андрій Літвинов, депутати міської ради, керівники комунальних підприємств, працівники міськвиконкому, жителі міста і навіть співробітники спецпідрозділу поліції.

«На наступному тижні, після свят, ми будемо висаджувати дерева ще на двох локаціях: на вулиці Заріфи Алієвої і на Соборній, біля будинку №1/4 (ми там обіцяли людям) – і за місяць повністю закінчимо висадку всіх дерев», – сказав Олександр Маркушин.

Нагадаємо, в кінці минулого тижня Ірпінська міська рада та партія «Нові обличчя» розпочали масштабне озеленення Ірпеня: з нагоди Дня охорони навколишнього середовища посадили більше сотні дерев і кущів у парку Незнайка та на вулиці Ярославській. Загалом за три тижні планують посадити понад 300 дерев та близько 100 кущів.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама