Реклама

В Ірпені показали, як може виглядати нова школа мистецтв

341009757 211834854808811 258434029294910927 N

В Ірпені пройшла друга робоча зустріч щодо проєктування нового приміщення для дитячої школи мистецтв. Про це повідомила начальниця відділу культури, національностей і релігій Євгенія Антонюк.

Для того, щоб школа була сучасною та зручною,  розробники приділяють особливу увагу максимально ефективному плануванню, зручними та цікавими архітектурним рішенням, а також безпеці та енергоефективності.

На фото, які опублікувала Євгенія Антонюк, видно, що школу планують в оригінальному архітектурному рішенні, з великим концертним залом круглої форми.

«Так, сьогодні війна і відбудовувати будемо, передусім, те, що зруйноване та пошкоджене. Але це не заважає нам продовжувати проектувати ось такі заклади, необхідні для мистецького навчання та всебічного творчого розвитку наших юних мешканців», — зазначила Євгенія Антонюк.

Нагадаємо, ідея створити нову школу мистецтв зародилася ще до війни, вже тоді почали створювати перші проєкти, але процес зупинився через початок повномасштабного вторгнення. Проте вже у березні 2023 року цю ідею відродили і, за підтримки, Інвестиційної ради Ірпеня розпочали створювати принципово новий, сучасний проєкт закладу початкової мистецької освіти для мешканців Ірпінської громади.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама