В Ірпені проведуть капітальні ремонти трьох вулиць

Photoeditorsdk Export 2021 04 06t133521.611

В Ірпені повністю відремонтують вул. Технологічну, а також прилеглу до неї ділянку вул. Соборної та частину вул. Садової (біля нового медичного центру). Рішення про виділення коштів на ці роботи ухвалив сьогодні виконавчий комітет Ірпінської міської ради.

Ремонт вул. Технологічної відбуватиметься на умовах співфінансування з обласного й міського бюджетів: 36 із 46 млн грн має виділити влада Київщини.

«Домовляємося з областю, 12 квітня повинна бути сесія обласної ради, область планує виділити на це 36 мільйонів, а ми даємо своє співфінансування. Не частину вулиці Технологічної – від повороту на Ворзель до Джерельної – а повністю, до вулиці Соборної, до БКЗ будемо асфальтувати. Звичайно, буде дорога з тротуаром і зливовідводом. І водоканалу поставили завдання перекласти відрізок труби каналізації в найкоротші терміни – перед тим, як будуть виконуватися роботи з асфальтування», – прокоментував це питання міський голова Олександр Маркушин.

Також він зазначив, що буде заново заасфальтована ділянка вул. Соборної від вул. Північної до вул. Технологічної (вздовж ТРЦ «Жираф»).

«Там ямковий ремонт неможливо зробити. Фрезою повністю знімуть асфальт і покладуть 6 чи 7 сантиметрів нового асфальту. Так що на декілька днів буде перекриття дороги», – сказав мер.

На період ремонту перекриють і ділянку вул. Садової – від вул. Соборної до вул. Української. Там прокладуть зливову каналізацію, капітально відремонтують дорожнє покриття і тротуари та облаштують місця для паркування автомобілів.

«Ми в цьому році відкриємо медичний центр. На Садовій – колапс із припаркованими автомобілями. Ми кладемо новий асфальт і робимо з правого й лівого боку поздовжні парковки – такі, як на вул. Соборній», – пояснив Олександр Маркушин.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!