В Ірпені призначили матеріальну допомогу й соцвиплати 229 мешканцям

В Ірпені призначили матеріальну допомогу й соцвиплати 229 мешканцям

Сьогодні в Ірпені на Київщині міська комісія з питань соціальних виплат, матеріальної допомоги й житлових субсидій вирішила надати матеріальну допомогу 82 жителям регіону. Також вона призначила соціальні виплати 147 внутрішньо переміщеним особам, а 14 мешканцям надала або подовжила пільги на житлово-комунальні послуги. Про це повідомило управління праці та соціального захисту населення Ірпінської міськради.

Згідно з повідомленням, допомогу вирішили надати «особам, які перебувають у скрутному матеріальному становищі після запровадження карантинних заходів, мають низький рівень достатку, незадовільний майновий стан, та на лікування». Серед них — 5 онкохворих, 15 осіб із ішемічною хворобою серця та гіпертонічною хворобою, 17 осіб із інвалідністю, 30 осіб поважного віку (яким більше 80 років) та 15 жителів, що мають тяжке матеріальне становище.

Нагадаємо, три тижні тому комісія, в роботі якої брав участь перший заступник міського голови Олександр Маркушин, виділила матеріальну допомогу 19 жителям Приірпіння та розглянула 21 заяву на призначення адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам. Наприкінці березня матеріальну допомогу виділили 162 представникам найбільш уразливих верств населення та призначили соціальні виплати 165 ВПО.


Підписуйтеся на новий Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини (Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка)!

НОВИНИ

Представники Київщини взяли участь у 13-й сесії Всесвітнього форуму міст в Азербайджані

Сьогодні, 08:07

Детальніше
Співак з Ірпеня Емір Зейналов отримав стипендію Президента України

18 May 22:10

Детальніше
Ті, що зберігають памʼять: в Ірпені привітали працівників історико-краєзнавчого музею з професійним святом

18 May 20:31

Детальніше
Спортсмени з Ірпеня здобули 26 медалей на Чемпіонаті Європи з кікбоксингу в Німеччині

18 May 20:05

Детальніше
На фестивалі «МИ РАЗОМ» в Ірпені зібрали понад 312 тисяч гривень для ГУР

18 May 16:50

Детальніше
Родина із Забуччя шукає свідків обстрілу евакуаційної колони на Київщині у березні 2022 року

18 May 16:18

Детальніше
Бучанська громада передала на фронт квадрокоптери та гуму для евакуаційного авто

18 May 16:13

Детальніше
Учень ІЛІТу став фіналістом всеукраїнської олімпіади з фізики та математики «Реактор Знань»

18 May 16:11

Детальніше
В Ірпені приспустили прапор кримських татар у знак вшанування пам’яті жертв депортації 1944 року

18 May 16:07

Детальніше
В Ірпені запрацювала нова безкоштовна футбольна локація для дітей (відео)

18 May 14:09

Детальніше
У Михайлівці-Рубежівці встановлюють нові септики через проблему забруднення води

18 May 13:47

Детальніше
Всі новини