Реклама

В Ірпені створили громадський штаб забезпечення правопорядку

Photo97

В Ірпені на Київщині створили загальноміський громадський штаб із забезпечення правопорядку в період карантину. Про це розповів у відеозверненні координатор штабу, керівник «Муніципальної варти» Микола Ковальчук.

«Щодня ми стаємо свідками нових підтверджених випадків (COVID-19). Ми повинні бути готові до того, що їх ставатиме все більше. Ірпінь – не виняток. Вірус буде ширитися й нашим містом. Система охорони здоров’я з низки причин може бути не в змозі витримати навантаження. Наше місто має бути готовим не допустити найгіршого сценарію, який може створити пандемія коронавірусу. Кожен із нас, мешканців Ірпеня, повинен продемонструвати високий рівень свідомості й відповідальності. Ірпінська міська рада в особі першого заступника міського голови Олександра Маркушина, Ірпінський відділ поліції в особі начальника — полковника Валерія Євтушенка і громадське формування «Ірпінська муніципальна варта» в особі начальника штабу Миколи Ковальчука створили загальноміський громадський штаб із охорони та забезпечення правопорядку на території Ірпеня», — зазначив Микола Ковальчук.

Він повідомив, що штаб розташований в приміщенні Ірпінської міської ради на вул. Шевченка, 2-А.

«Штаб формує резерв із активних громадян, які готові долучитися до заходів зі спільного патрулювання з працівниками поліції на період карантину та можливого введення надзвичайного стану. Керуючись законом «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону», запрошуємо мешканців міста долучатися до спільних заходів із Національною поліцією, Національною гвардією й ДСНС задля забезпечення громадського порядку та публічної безпеки. Для цього повідомляйте свої контакти на телефон гарячої лінії «Муніципальної варти» ((073)070-05-57, (04597)60-400)», — сказав координатор громадського штабу.

Він також закликав до співпраці зареєстровані на території Ірпінського регіону громадські формування з охорони громадського порядку.

«Жоден карантин не зупинить мародерів, крадіїв та інших антисоціальних елементів. Хто, як не ми, члени ірпінської громади, зацікавлені в безпеці на наших вулицях і в наших дворах? Підставимо плече поліцейським, рятувальникам, лікарям. Разом ми — сила!» — наголосив Микола Ковальчук.

Нагадаємо, раніше виконавчий комітет Ірпінської міської ради надав інспекторам «Муніципальної варти» повноваження складати протоколи про адміністративні правопорушення й накладати штрафи за порушення карантину.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Ірпінські амбулаторії тестували на доступність для пацієнтів з інвалідністю

24 May 17:03

Детальніше
15 протоколів про порушення та 19 приписів: результати перевірки комунальниками правил благоустрою в Ірпінській громаді 

24 May 15:33

Детальніше
Як не влаштувати пожежу через альтернативні джерела живлення: рекомендації від ірпінських рятувальників

24 May 13:12

Детальніше
У День Героїв у ірпінському музеї зустрілися родини загиблих захисників України (відео)

24 May 13:10

Детальніше
В Ірпені триває капітальний ремонт житлових будинків на вул. Білокур

24 May 10:16

Детальніше
З наступного тижня на вул. Михайлівська в Ірпені можуть відключати воду

23 May 21:33

Детальніше
Як Ірпінський терцентр соціального обслуговування опікується безпорадними старенькими (відео)

23 May 21:29

Детальніше
На ірпінській набережній ІЛІТівці організовують забіг

23 May 16:37

Детальніше
Всі новини
300x300
Реклама