Реклама

В Ірпені відремонтували чотири будинки за програмою «ВідновиДІМ»

A26i9054 1170x725

В Ірпені відновили перші чотири будинки, ОСББ яких брали участь у програмі «ВідновиДІМ». Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків «Затишний 2020» і «ЖК Ново-Оскольський» подали заявки на участь у програмі одразу після запуску її пілотного етапу наприкінці листопада і вже за два місяці мешканці змогли повернутися до свого оновленого житла.

Як повідомляють у Фонді енергоефективності, програма «ВідновиДІМ» надає гранти на безоплатній і безповоротній основі — 100% вартості робіт і матеріалів для відновлення пошкоджених внаслідок війни будинків. Простий та ефективний механізм реалізації дає змогу максимально швидко організовувати процес: ОСББ отримує 70% суми авансом і виконує необхідні роботи, після завершення яких 30% дофінансовуються. Реалізують Програму Фонд енергоефективності спільно з International Finance Corporation (IFC).

«Внаслідок воєнних дій в ірпінських семиповерхівках 2014 року будівництва (ЖК «Ново-Оскольський») були пошкоджені фасад і теплоізоляція стін, деформовані віконні та дверні рами, частково зруйновані міжкімнатні перегородки і сходовий майданчик. У межах участі у Програмі «ВідновиДІМ» один будинок ОСББ отримає грант у розмірі 5 млн 416 тис. гривень, другий — 1 млн 608 тис. гривень (наразі перерахована перша частина гранту — 70%)», — зазначають у Фонді.

Два шестиповерхові будинки ЖК «Затишний» в Ірпені також зазнали значних ушкоджень під час бойових дій у місті — руйнування та посічення теплоізоляції зовнішніх стін, окремих віконних і дверних рам, склопакетів, отвори і тріщини у штукатурці. В рамках програми на усунення цих руйнувань в загальному один будинок отримає грант у розмірі 2 млн 425 тис. гривень, другий — 3 млн 93 тис. гривень (наразі перерахована перша частина гранту — 70%). 

«Живете у Київській, Житомирській, Чернігівській або Сумській області? Ваш будинок, у якому створене ОСББ, пошкоджений внаслідок воєнних дій? Хочете взяти участь у Програмі «ВідновиДІМ»? За консультацією звертайтеся до Відділу супроводу проєктів Фонду енергоефективності за телефоном +38 (044) 222-95-90 або на електронну пошту [email protected]. Завжди раді допомогти!», — повідомляє Фонд енергоефективності.

Також більше дізнатися більше про програму «ВідновиДІМ» можна на сайті.

Нагадаємо, що також в Ірпені у рамках співпраці з відродження міста «Irpin Reconstruction Summit» та італійського Фонду «Terre des Hommes» відновлено ще чотири багатоквартирних будинки.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама