Реклама

В Ірпені врятували двох дітей, які мало не втонули в озері

Photoeditorsdk Export 2021 07 08t094924.291

В Ірпені на Київщині врятували двох дітей, які приїхали на озеро в мікрорайоні СМУ без дорослих і мало не втонули. Очевидцем цієї події, яка сталася вчора ввечері, була депутатка міської ради Євгенія Антонюк.

«Близько 19.00 на озері «Кар’єр СМУ» я стала свідком того, як дві дівчинки (на вигляд 5 і 7 років) біля «Качка wakе рагk» без нагляду батьків пірнули у воду і менша, рятуючись від глибини, стала топити старшу. Спочатку присутні подумали, що діти граються, але потім старша дівчинка ледь чутно почала просити про допомогу, а молодша з широко відкритими очима продовжувала мовчки топити старшу. Таке страшне дійство я бачила вперше! Мій син (12 років), який перебував у воді поруч, кинувся на допомогу, за ним мій чоловік і інші свідки миттєво почали рятувати дівчаток, витягли їх, переляканих, з води. На наші запитання до дітей, де їхні батьки, дівчатка відповіли, що батьки вдома», – розповіла Євгенія Антонюк на своїй сторінці у фейсбуці.

За її словами, доки свідки події приходили до тями і вирішували, як реагувати на те, що сталося, діти сіли на велосипеди і втекли.

«Прошу Бучанське районне управління поліції ГУНП у Київській області провести додаткові рейди, виявляти дітей без нагляду дорослих та складати протоколи на батьків, які ось так безвідповідально відпускають дітей до води!» – наголосила депутатка.

Нагадаємо, наприкінці червня Євгенія Антонюк і її колега по депутатському корпусу Оксана Нечитайло спільно з представниками поліції, рятувальників і «Муніципальної варти» провели біля водойм інформаційний рейд для роз’яснення правил безпеки. Учасники рейду виявили чимало дітей, які відпочивали біля води без батьків. 


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама