Реклама

В Ірпені встановили перший вуличний термінал для зарядки телефонів із безкоштовним Wi-Fi

В Ірпені встановили перший вуличний термінал для зарядки телефонів із безкоштовним Wi-Fi

В Ірпені на Київщині встановили перший вуличний термінал для зарядки мобільних пристроїв, який, до того ж, надає безкоштовний доступ до Wi-Fi. Термінал з’явився на новій автостанції. Встановило його комунальне підприємство «Ірпінькомунікаціясервіс», відоме під брендом «Х-net». Про це повідомив в. о. Ірпінського міського голови Андрій Літвинов.   

«Х-net» встановив першу підзарядку для мобільних з безкоштовним швидкісним доступом до Wi-Fi на новому автовокзалі. Тепер, чекаючи автобус, можна посидіти в інтернеті та підзарядити смартфон», — написав Літвинов на своїй сторінці у фейсбуці.

«Відсьогодні всі мешканці та гості міста Ірпінь можуть скористатися цілодобою підзарядкою для будь-яких мобільних телефонів, яку встановили фахівці комунального підприємства «Ірпінькомунікаціясервіс» на самісінькому оновленому автовокзалі в Ірпені. Встановлений «девайс» — це сучасний термінал зарядки мобільних пристроїв, виконаний у вигляді столика, що, насправді, дуже зручно», — інформує, у свою чергу, «Х-net».

Технічна новинка дозволяє одночасно підзаряджати ґаджети дротовим і бездротовим методом. «Крім того, термінал під’єднаний до комунальної оптоволоконної інтернет-мережі, що перетворює автовокзал в Ірпені на Wі-Fі free зону», — зазначає «Ірпінькомунікаціясервіс».

Нагадаємо, це підприємство встановило на території низки комунальних закладів, а також на вулицях і в парках міста пристрої для екстреного зв’язку з черговою частиною «Муніципальної варти» («тривожні кнопки»).

Послугами КП «Ірпінькомунікаціясервіс» (інтернет і телебачення) користуються освітні заклади міста, медичні установи, комунальні підприємства і низка комерційних, мешканці багатоповерхівок і приватного сектору. 


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!