В Ірпені закінчили встановлювати паркан біля залізничного мосту

Photoeditorsdk Export 2021 07 16t164734.385

В Ірпені на Київщині завершилося встановлення огорожі біля залізничного мосту. Крім того, там демонтували залізні сходи і розмістили попереджувальні написи. Про це повідомив депутат Ірпінської міської ради Антон Головенко.

«Повертаємось до нашого красивого і в той же час небезпечного залізничного мосту. Отже, встановлення паркану з обох сторін закінчено. Також був демонтаж залізних сходів. Інформаційні вивіски про заборону та небезпеку», – написав Головенко на своїй сторінці у фейсбуці.

Він відзначив, що «наступний крок буде від міста – це встановлення інформаційних бордів і камер спостереження».

«Місто разом з «Укрзалізницею» роблять все можливе, щоб убезпечити дітей! Але нагадую, що найбільша відповідальність все ж на нас – дорослих і батьках. Говоріть з дітьми про смертельну небезпеку. Навчайте дітей. Робіть зауваження», – наголосив депутат.

Нагадаємо, в ході робочої наради представників Ірпінської міськради та «Укрзалізниці», яка відбулася наприкінці червня, було вироблено спільний план дій, покликаних запобігти новим нещасним випадкам на мосту. Він, зокрема, передбачав встановлення навколо мосту металевого паркану, розміщення на небезпечних ділянках колії камер відеоспостереження й гучномовців, організацію профілактичної інформаційної кампанії, проведення в навчальних закладах тематичних відкритих уроків.

Нагадаємо, на початку квітня 14-річний підліток постраждав на залізничному мосту, коли спробував зробити там селфі. Він виліз на конструкцію мосту на висоту близько чотирьох метрів. Від ураження струмом хлопець втратив свідомість і впав на колії. У нього були опіки 40% поверхні тіла та перелом стегна.

18 червня, потрапивши під поїзд, на мосту загинув семикласник Ірпінського академічного ліцею.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!