На центральній площі Ірпеня (Київщина) засяяли вогні на головній ялинці міста та відкрилася резиденція святого Миколая. Містян привітали Миколай Чудотворець і міський голова Олександр Маркушин.
«Від себе, від нашої управлінської команди та депутатського корпусу хочу привітати вас із таким прекрасним і добрим святом – Днем святого Миколая! Хочу побажати вам усім любові й здоров’я. Я впевнений, що наші діти в цьому році поважали й слухалися дорослих, викладачів у школах і вихователів у садочках. Бажаю вам, щоб і в наступному році було так само, а святий Миколай обов’язково зробить диво – привітає вас і вручить подарунок! Усіх зі святом, усіх дуже люблю!» – сказав мер.
Від спонсорів свята – Товариства «Відважних» та Інвестиційної групи «Молодість» – були вручені три грошові сертифікати (кожен на 5 тисяч гривень) сім’ям і дітям, які потребують допомоги. Їх, зокрема, отримали дві багатодітні ірпінські родини, одна з яких втратила годувальника, а іншій необхідні кошти на післяопераційну реабілітацію дитини. Третій сертифікат передали в дитячий стаціонар Ірпінської лікарні. Гроші будуть використані на придбання речей першої необхідності для дітей, які тимчасово перебувають у медзакладі після того, як залишилися без батьківського піклування.
Ще один сертифікат – на безкоштовну новорічну фотосесію – вручили родині, яка перемогла в онлайн-конкурсі новорічних світлин, організованому громадською організацією «Асоціація жінок України «Дія». Приірпіння».
У резиденції святого Миколая діти декламували вірші та співали пісні й отримували за це солодкі подарунки. Резиденція працюватиме щодня до 27 грудня включно.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/267745087_381485490429831_6619039638860439888_n-727x1024.jpg)
Поруч із резиденцією встановили скриньку Новорічної пошти, за допомогою якої малюки надсилатимуть листи Дідові Морозу.
Упродовж вечора присутніх розважали аніматори, які представили програму «Космічний вікенд», та діяли святкові фотозони.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/269600041_3278960422390457_975066813717673904_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/269106220_3278960835723749_4801342061585109757_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/267898667_3278959782390521_7632091820449288025_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/268786378_3278959779057188_6873251554966511445_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/268982835_3278966032389896_1366033269165584501_n-683x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/267568396_3278960515723781_8094395411935227572_n-683x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/269257170_3278960609057105_8338763237559757303_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/269411352_3278962685723564_4820912478735065390_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/269000404_3278960569057109_4374259644067813074_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/269677734_3278960899057076_7501601694055597330_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/268775435_3278961045723728_5356798481022845228_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/268858146_3278960729057093_3981501645410232354_n-683x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/267768601_3278964042390095_1498789978287157309_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/267915212_3278963452390154_6935291717958696175_n-683x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/photoeditorsdk-export-2021-12-19T215302.526-1024x890.png)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/269598150_3278963585723474_7831116340378412358_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/268662504_3278962929056873_674640994344971426_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/267733464_3278965269056639_5613707757606716883_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/269692845_3278963129056853_2375358778327337988_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/267989552_3278963259056840_9036357343452045112_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/269620185_3278965662389933_3029064710309347795_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/268791942_3278965769056589_2105290794564500592_n-683x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/269349419_3278959635723869_7484571108537980073_n-1024x681.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/267733464_3278959919057174_4299175115809353839_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/268017035_3278960155723817_7113263390472275001_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/269612042_3278960212390478_7047846818069665201_n-740x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/268128925_3278964169056749_3518052916756751497_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/269436662_3278965019056664_5734191970350940978_n-1024x601.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/267701542_3278965199056646_3897707359127525224_n-1024x682.jpg)
Фото Олега Гриба
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!