В Ірпені засяяла вогнями головна ялинка міста (фото)

photoeditorsdk-export - 2021-12-19T213715.196

На центральній площі Ірпеня (Київщина) засяяли вогні на головній ялинці міста та відкрилася резиденція святого Миколая. Містян привітали Миколай Чудотворець і міський голова Олександр Маркушин.

«Від себе, від нашої управлінської команди та депутатського корпусу хочу привітати вас із таким прекрасним і добрим святом – Днем святого Миколая! Хочу побажати вам усім любові й здоров’я. Я впевнений, що наші діти в цьому році поважали й слухалися дорослих, викладачів у школах і вихователів у садочках. Бажаю вам, щоб і в наступному році було так само, а святий Миколай обов’язково зробить диво – привітає вас і вручить подарунок! Усіх зі святом, усіх дуже люблю!» – сказав мер.   

Від спонсорів свята – Товариства «Відважних» та Інвестиційної групи «Молодість» – були вручені три грошові сертифікати (кожен на 5 тисяч гривень) сім’ям і дітям, які потребують допомоги. Їх, зокрема, отримали дві багатодітні ірпінські родини, одна з яких втратила годувальника, а іншій необхідні кошти на післяопераційну реабілітацію дитини. Третій сертифікат передали в дитячий стаціонар Ірпінської лікарні. Гроші будуть використані на придбання речей першої необхідності для дітей, які тимчасово перебувають у медзакладі після того, як залишилися без батьківського піклування.

Ще один сертифікат – на безкоштовну новорічну фотосесію – вручили родині, яка перемогла в онлайн-конкурсі новорічних світлин, організованому громадською організацією «Асоціація жінок України “Дія”. Приірпіння».

У резиденції святого Миколая діти декламували вірші та співали пісні й отримували за це солодкі подарунки. Резиденція працюватиме щодня до 27 грудня включно.

Поруч із резиденціє