В ірпінське «Залізне містечко» заселилися перші 26 мешканців (відео, фото)
18 Jun 19:56, 2022
Сьогодні в першому в Україні «Залізному містечку», облаштованому в Ірпені, відбулося новосілля: туди заселилися перші 26 мешканців, які втратили оселі внаслідок російської агресії.
«Це унікальний спільний проєкт Укрзалізниці та міста. І це не лише спальні вагони, де ірпінці, які втратили своє житло, можуть тимчасово проживати. Тут облаштовано зелену і мангальні зони, встановлено альтанки, дитячий майданчик, є окремі вагон-ресторан і вагон із душовими кабінками. Сюди тричі на день привозитимуть гарячу їжу, Укрпошта доставлятиме прямо у «Залізне містечко» посилки», – написав на своїй сторінці у фейсбуці Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/06/288909180_454211346703944_2698467643080908744_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/06/289056997_454211423370603_1834022697185341141_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/06/289089750_454211403370605_6858443041619461885_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/06/288919973_454211390037273_5948885012016774383_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/06/288861272_454211376703941_2795082192298249141_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/06/288866686_454211340037278_3655113000627459957_n-1024x768.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/06/289021502_454211413370604_4740637379263172769_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/06/288911776_454211316703947_1212177201659008454_n-1024x683.jpg)
Він відзначив, що на проживання в «Залізному містечку» вже зареєструвалися 49 осіб. «А загалом у містечку може комфортно проживати 150 людей. Місця ще є, тож хто хоче – звертайтеся в Ірпінську міськраду», – зауважив мер.
«Я щиро вдячний керівництву й працівникам Укрзалізниці за те, що одразу відгукнулися, коли я звернувся за допомогою! Від імені Ірпінської громади вручив подяки голові правління АТ «Укрзалізниця» Олександру Камишіну та керівнику регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Андрію Букіну. Результат нашої спільної роботи перевершив усі очікування», – підкреслив Олександр Маркушин.
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!