В ірпінському мікрорайоні СМУ оновлюють каналізаційний колектор (фото)

photoeditorsdk-export

За сприяння Міжнародного Комітету Червоного Хреста в ірпінському мікрорайоні СМУ ведуться роботи з облаштування зовнішніх інженерних мереж напірної каналізації. Про це повідомило на своїй сторінці у фейсбуці комунальне підприємство «Ірпіньводоканал». 

Від каналізаційно-насосної станції №12 по вул. Багірова прокладають трубопровід уздовж Гостомельського шосе, вул. Котляревського й вул. Антонова; далі він перетне залізницю й буде приєднаний до мережі по вул. Центральній.

«Прокладання цього трубопроводу дозволить зробити безаварійну систему водовідведення району СМУ в м. Ірпінь. Стан каналізаційного колектора ще до війни був аварійним, а у зв’язку з боями, які проходили в даному районі, стан колектора став критичним, він потребував негайного відновлення», – зазначається в повідомленні Ірпіньводоканалу.

Нагадаємо, на початку листопада Міжнародний Комітет Червоного Хреста підписав із Ірпінською міською радою та Ірпіньводоканалом меморандум, який передбачає виділення 45 млн 320 тис. грн на ремонт аварійного колектора, що обслуговує частину Ірпеня та Гостомеля. Роботи планують провести до Нового року.

Раніше Міжнародний Червоний Хрест виділив 20 млн грн на прокладання водогону з Києва до Ірпеня, а також передав Ірпіньводоканалу великогабаритну техніку.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!