В ірпінський Університет третього віку набирають нових студентів

Photoeditorsdk Export 2021 07 02t140024.585

Навчально-науковий інститут інформаційних технологій Університету державної фіскальної служби України оголосив набір студентів в Університет третього віку «Світ» на 2021–2022 навчальний рік. Про це йдеться в повідомленні інституту.

«До навчання запрошуються мешканці м. Ірпеня та Приірпіння віком 50+, які бажають продовжити освіту, здобути знання в сучасних технологіях, наповнити життя цікавими та корисними подіями, знайти нових друзів та нові захоплення», – зазначається в повідомленні.

У програмі навчання – інформаційні технології, українська та іноземні мови, основи правознавства та психології, образотворче мистецтво, спортивні секції, участь у різноманітних заходах в Україні й за кордоном та ін. Заняття проходитимуть на базі Університеті ДФСУ (м. Ірпінь, вул. Університетська, 31) із вересня.

Нагадаємо, Університет третього віку «Світ» був відкритий при УДФСУ у 2019 році. Торік у лютому команда «Світу» взяла участь у міжнародній зимовій Сеньйоріаді в Польщі та привезла звідти дві бронзові медалі.  

 
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!