Реклама

Команда Університету третього віку привезла в Ірпінь дві «бронзи» з міжнародної «Сеньйоріади» (фото)

Команда Університету третього віку привезла в Ірпінь дві «бронзи» з міжнародної «Сеньйоріади» (фото)

Члени команди ірпінського Університету третього віку «Світ» завоювали два третіх місця на міжнародних спортивних змаганнях – «Сеньйоріаді-2020» – які пройшли в польському місті Рабка-Здруй. Про це повідомила ITV учасниця змагань Світлана Шилова.

«Бронзу» здобули ірпінці Ігор Болан і Світлана Відута – вони продемонстрували неабияку влучність, кидаючи в ціль тенісні м’ячі. Через відсутність снігу ці змагання провели замість запланованої раніше першості з метання сніжків у снігову бабу. 

З тієї ж причини біг на лижах замінили легкоатлетичним забігом на 400 метрів.

Члени ірпінської команди також брали участь у змаганнях зі скандинавської ходьби та спуску з гори на автомобільних шинах (у цьому випадку використовувався штучний сніг).  

За словами Світлани Шилової, перегони зі скандинавської ходьби були незвичайими: на дистанції спортсмени робили зупинки, під час яких відповідали на запитання з історії Польщі та міста Рабка-Здруй. «Зрозуміло, що в цьому випадку ми нічого не могли виграти – давався взнаки мовний бар’єр і незнання тонкощів польської історії», – зауважила учасниця команди.

Загалом у «Сеньйоріаді» брали участь близько 400 спортсменів із різних країн.

Нагадаємо, в Університеті третього віку «Світ», який діє на базі Університету Державної фіскальної служби в Ірпені, отримують нові знання люди, яким за 50. «Сеньйоріада» – це спортивні змагання студентів Університетів третього віку з різних країн. Ірпінська команда з восьми спортсменів брала участь у цьому турнірі вперше. Україну на цих змаганнях також представляли жителі Луцька, Черкас, Дніпра й Кривого Рогу.

Під час перебування в Польщі українці мали зустріч зі студентами Університету третього віку міста Закопане. Спілкування відбулося в мерії міста. Господарі розповіли про свій багаторічний досвід здобуття освіти людьми третього віку, а ірпінці презентували свій Університет, якому лише п’ять місяців.

Наступна «Сеньйоріада» відбудеться в травні цього року в Польщі. Як пояснила Світлана Шилова, вона відрізняється від однойменних змагань, які проводяться взимку: літній турнір включає більше видів спорту; до того ж, він визнаний Міжнародним олімпійським комітетом як офіційна Олімпіада серед людей поважного віку.

Як повідомлялося, 20 лютого вперше в історії Ірпеня місцеву команду урочисто проводили на «Сеньйоріаду». Подія відбулася в приміщенні Університету ДФС.

Фото Світлани Шилової

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Судитимуть російського десантника, який розстріляв сімʼю з малолітніми дітьми в Бучі

Сьогодні, 17:18

Детальніше
«Друга Ріка» передала ще 200 FPV-дронів для ЗСУ в рамках благодійного туру «Нескорені»

Сьогодні, 16:18

Детальніше
У мера Ірпеня Олександра Маркушина з'явився новий радник за 66 тисяч грн на місяць

Сьогодні, 15:21

Детальніше
В ірпінському мікрорайоні Романівка демонтують понівечений Будинок культури

Сьогодні, 12:54

Детальніше
"Нічого не міняється. Знову нараховуються зарплати по 100, 150, 200 тисяч, при цьому на ЗСУ ми виділяємо ганебні 5 млн" — Андрій Літвинов

Сьогодні, 12:51

Детальніше
6,5 млн грн на зарплати чиновників виконкому Ірпінської міськради у червні — рекорд за 2024 рік

Сьогодні, 12:47

Детальніше
Ірпінців запрошують долучитися до плетіння сіток для ЗСУ

Сьогодні, 11:23

Детальніше
Поліція Київщини розшукує 15-річну Софію Морозову та 14-річну Діану Лизлову з Ірпеня

Сьогодні, 11:21

Детальніше
Всі новини