В ірпінця Ярослава Амосова змінився суперник на турнірі «Bellator 244»

В ірпінця Ярослава Амосова змінився суперник на турнірі «Bellator 244»

21 серпня на турнірі «Bellator 244» у США непереможний боєць ММА з Ірпеня Ярослав Амосов проведе поєдинок не з Джоном Фітчем, як було оголошено раніше, а з іншим американцем — Марком Леммінгером. 42-річний ветеран Фітч вибув зі змагань через травму, повідомляє sport.ua.

Бій відбудеться в місті Анкасвілл (штат Коннектикут). Він пройде без публіки — підтримати спортсменів уболівальники зможуть лише онлайн.

На рахунку 27-річного Марка Леммінгера — 11 перемог і одна поразка в боях ММА. Він вищий від Амосова на 5 см, але размах рук в українця більший на 13 см.

Марк Леммінгер

Ярослав Амосов готується до сутички в одному з провідних клубів із підготовки бійців змішаних бойових мистецтв «American Top Team». 

Нагадаємо, Амосов, якому незабаром виповниться 27, виступає на професійному рівні в ММА із 2012 року. Провів 23 поєдинки і в усіх переміг. Чемпіон світу за версією GEFC. Під егіду «Bellator» перейшов позаминулого року й відтоді здолав чотирьох суперників. У лютому ц. р. здобув перемогу в головному бою турніру «Bellator 239».

Також Амосов – чотириразовий чемпіон світу, чемпіон Євразії, триразовий чемпіон Європи та багаторазовий чемпіон України з бойового самбо, володар Кубка Європи і Кубка України, заслужений майстер спорту України.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини (Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка)!

НОВИНИ

Як відбудовують житловий будинок на Гостомельському шосе 12-14-16 в Ірпені?

Сьогодні, 19:50

Детальніше
Нові виклики для комунальників: в Ірпені ліквідовують наслідки відлиги

Сьогодні, 19:36

Детальніше
За кожним фото - життя після бою: у Ірпені завершилася особлива виставка

Сьогодні, 19:33

Детальніше
Бібліотека ІЛІТу поповнилася новими книгами

Сьогодні, 19:26

Детальніше
Дев’ятнадцять учнів із Ірпеня здобули призові місця на обласній олімпіаді з англійської мови

Сьогодні, 18:30

Детальніше
Протягом двох тижнів міській бібліотеці ірпінці подарували близько 200 україномовних книг

Сьогодні, 16:46

Детальніше
В Ірпені відкрили Мандрівний музей математики (відео)

Сьогодні, 14:46

Детальніше
У Бородянці обговорили питання створення «Музею світла»

Сьогодні, 14:30

Детальніше
Буча витратить понад 8,7 млн грн на управління відходами

Сьогодні, 14:22

Детальніше
«П’ять кроків до посади в Держмитслужбі»: кар’єрний вебінар у ДПУ

Сьогодні, 13:42

Детальніше
Київщина — лідер за обсягами розподіленої генерації в Україні

Сьогодні, 13:37

Детальніше
Всі новини