Вадим Гедульянов, очолюючи Києво-Святошинську райраду, придбав дві квартири за ціною 2000 грн за квадрат

photoeditorsdk-export (30)

Очолюючи Києво-Святошинську районну раду, Вадим Гедульянов у 2017 році придбав у новому житловому комплексі дві квартири з ремонтом загальною площею понад 180 квадратних метрів лише за 360 тис. грн. Про це розповідається в статті «Квартира під Києвом по 2000 гривень за квадрат: реальність чи хабар очільнику райради», опублікованій інтернет-виданням «Моя Київщина».

Нерухомість була куплена в житловому комплексі «Білий шоколад» у селі Шевченкове, що підпорядковане Білогородській сільраді (Києво-Святошинський район).   

У статті наголошується, що житло обійшлося голові Києво-Святошинської райради за ціною 2000 грн за квадратний метр — при тому, що найнижча ціна в цьому ЖК — 10990 грн за квадрат. «Та й взагалі подібних цін на ринку нерухомості не існує», — зауважує автор. 

«Із чим же пов’язана така щедрість? Ще два роки тому ми писали про те, що власники ЖК “Білий шоколад” фактично “видоюють” із мешканців гроші. Вони змушені платити за світло за промисловими тарифами… З 14 будинків, які введені в експлуатацію, тільки два мали договір із “Київобленерго” на електропостачання. Решті ж будинків електрику продавала керуюча компанія. Спостерігалися серйозні проблеми з водопостачанням: як розповідали місцеві, із кранів часто текла коричнева бурда. Зрозуміло, що за такої ситуації забудовнику потрібен “дах”. Тож поява Гедульянова, обтяженого на той момент посадою голови райради, у цьому ЖК – невипадкова. Ці документи дають чудові підстави для НАЗК, ДБР і НАБУ нарешті зайнятися своїми безпосередніми обов’яз