Реклама

Відновлювати Ірпінь допоможе Конфедерація італійської промисловості та провідний європейський університет архітектури

288208278 451440710314341 2508080849402610073 N

Ірпінська міськрада уклала Меморандум про співпрацю з Венеціанським університетом ІУАВ та Конфедерацією італійської промисловості в Україні («Конфіндустрія Україна»). Досягнуто домовленості, що до відбудови Ірпеня залучатимуться італійські компанії та архітектори. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

«Щойно Ірпінь почав ще одне важливе міжнародне партнерство, – написав він на своїй сторінці у фейсбуці. – Для цього до Ірпеня прибув почесний консул України в Італії, президент «Конфіндустрії Україна» Марко Тосон. А тимчасово виконуючий обов’язки ректора Венеціанського університету ІУАВ Бенно Альбрехт був із нами на онлайн-зв’язку».

Маркушин зауважив, що Венеціанський університет був заснований в 1926 році як одна з перших архітектурних шкіл в Італії і на сьогодні є одним із найкращих університетів архітектури в Європі, а «Конфіндустрія Україна» – це українське відділення найбільшого промислового об’єднання Італії, до якого входять усі найуспішніші великі італійські компанії.

«Разом ми плануємо залучити найкращих фахівців щодо комплексного відновлення території та інфраструктури Ірпеня. Крім того, пан Тосон пообіцяв, що «Конфіндустрія Україна» об’єднає італійські компанії для технічної та будівельної частини робіт і проєктів реконструкції Ірпеня», –зазначив міський голова.

Нагадаємо, сьогодні Олександр Маркушин розповів учасникам польсько-українського Форуму місцевої солідарності про те, яку ціну заплатив Ірпінь, щоб зупинити ворога на підступах до столиці.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама