Внаслідок інформкампанії «Муніципальної варти» порушень карантину в Ірпені стало в 4 рази менше

photoeditorsdk-export - 2020-03-20T204827.914

У результаті інформаційної кампанії, яку проводить ірпінська «Муніципальна варта» (Київщина), і впровадження низки обмежувальних заходів сьогодні у відпочинкових зонах міста було значно менше людей, ніж у попередні дні. Про це повідомив ITV керівник «Муніципальної варти» Микола Ковальчук.

Він розповів, що з огляду на недотримання багатьма містянами режиму карантину, працівники «Мунварти» посилили роботу в парках і зонах відпочинку: розмовляли з людьми, роздавали роз’яснювальні листівки, обгороджували дитячі майданчики, мангальні зони та інші місця масового скупчення людей.

Крім того, як уже повідомлялося, містом курсує патрульний автомобіль «Муніципальної варти» з гучномовцем, через який городянам нагадують правила поведінки в умовах карантину та режиму надзвичайної ситуації.

У результаті такої інформаційної кампанії сьогодні в зонах відпочинку було в чотири рази менше людей, ніж учора, відзначив Микола Ковальчук.

Нагадаємо, сьогодні виконавчий комітет Ірпінської міської ради надав інспекторам «Муніципальної варти» повноваження складати протоколи про адміністративні правопорушення й накладати штрафи за порушення карантину.

Крім того, аби не допустити розповсюдження коронавірусу в Ірпені та Приірпінні, місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій запровадила додаткові карантинні заходи. Зокрема, було заборонене відвідування будь-яких дитячих ігрових майданчиків, використання зон барбекю, альтанок та майданчиків для відпочинку в парках і на набережній, прокат велосипедів та електромобілів тощо.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — і отримуйте якісну інформацію!