Реклама

Володимир Карплюк: Угода про побратимство з Маямі – найголовніший успіх Ірпеня у співпраці зі США (фото)

Photoeditorsdk Export

Угода про побратимство Ірпеня і Маямі – історичний документ, і його підписання є найбільшим успіхом Ірпеня у співпраці зі США. Про це заявив голова Інвестиційної ради міста, співзасновник Фонду відновлення Ірпеня Володимир Карплюк.

«У 2018 році, будучи Ірпінським міським головою, я започаткував історію побратимства між двома містами – Ірпінь та Мілвокі (Вісконсин, США). Так розпочалася історія співпраці між Ірпенем та Сполученими Штатами Америки. Цьогоріч ми шукаємо партнерів в усьому світі, які б допомогли нам відбудувати Ірпінь. У Вашингтоні ми домовилися з потужною архітектурною компанією «Геслер» про те, що вони вперше в історії своєї компанії створять безкоштовно майстер-план розвитку Ірпеня. У Нешвілі (Теннессі) ми провели зустріч з релігійними організаціями та попросили їх про допомогу постраждалому приватному сектору нашого міста. Та найголовнішим успіхом Ірпеня стало підписання угоди про побратимство з Маямі (Флорида). Історичний документ підписаний мером Маямі Френсісом Суаресом та Ірпінським міським головою Олександром Маркушиним», – написав Карплюк на своїй сторінці у фейсбуці.

Він наголосив, що над «ірпінським порядком денним» у США працювала сильна команда. «Я дякую кожному, хто доклав зусиль, а це народні депутати України Мар‘ян Заблоцький та Сергій Іонушас, комунікаційний експерт Петро Щербина, координатор «Irpin Reconstruction Summit» Ірина Ярмоленко та десятки людей, які вболівають за Ірпінь. Окремо дякую за ефективну співпрацю депутату міської ради Маямі Кену Расселу та шефу поліції Маямі Мануелю Моралесу», – зазначив голова Інвестради Ірпеня.

«Повертаємося до рідного міста та продовжуємо роботу з відновлення Ірпінської громади», – додав він.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама