Американське місто Маямі стало побратимом Ірпеня (фото)

Photoeditorsdk Export

Ірпінь та американське місто Маямі (штат Флорида) офіційно стали побратимами. Ірпінський міський голова Олександр Маркушин підписав відповідну угоду з мером Маямі Френсісом Суаресом.

Як відзначив Маркушин на своїй сторінці у фейсбуці, Ірпінь – єдине українське місто, яке є партнером Маямі.

«Під час зустрічі (з Френсісом Суаресом – ред.) разом зі співзасновником Фонду відновлення Ірпеня Володимиром Карплюком обговорили подальшу співпрацю між містами, зокрема, можливу участь Маямі у відбудові Ірпеня. Також сьогодні відбувся завершальний етап безпрецедентної ініціативи – збору поліцейськими Маямі зброї для колег з Ірпеня. Акцію «Guns 4 Ukraine» шеф поліції Маямі Мануель Моралес та депутат міської ради Маямі Кен Рассел ініціювали у червні і зараз передали Ірпеню стрілецьку зброю. Від імені ірпінських поліцейських я подякував правоохоронцям з Маямі за такий жест на підтримку українців та їхньої безпеки», – розповів Маркушин.

Він також висловив подяку народним депутатам України Мар’яну Заблоцькому та Сергію Іонушасу «за сприяння у реалізації цієї ініціативи, допомогу в організації нашого партнерства та в логістичній допомозі для доставки цього надважливого пакунку до України».

Нагадаємо, на сесії Ірпінської міськради 2 серпня ц. р. депутати проголосували за укладання угоди про співробітництво й партнерство з Маямі. Міська ради Маямі ухвалила аналогічне рішення наприкінці липня. 

У жовтні було досягнуто домовленості про те, що місто Сірак’юс (штат Нью-Йорк) стане ще одним побратимом Ірпеня у США.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300