Володимир Карплюк закликав митців долучатися до створення проєкту скульптури «Сила маминих обіймів»

photoeditorsdk-export - 2021-05-12T093056.549

Голова Інвестиційної ради Ірпеня, СEO товариства «Відважних» Володимир Карплюк закликав митців долучатися до створення проєкту скульптури «Сила маминих обіймів».

«Ірпінь – місто мам, щасливих радісних родин. Адже за останні 5 років жодне місто в Україні не мало такої високої народжуваності, як в Ірпені. І невипадково за ініціативою міського голови Олександра Маркушина та депутата міської ради Віолетти Дворнікової на вулиці Ново-Оскольській створюється новий тематичний сквер – сквер Матері. У центрі скверу буде встановлено скульптуру “Сила маминих обіймів”. У День матері ми оголосили про початок конкурсу на кращу ідею щодо неї. Запрошую митців долучатися до цього проєкту», – написав Карплюк на своїй сторінці у фейсбуці.

Він зазначив, що спонсорами творчого конкурсу, створення та встановлення скульптури виступили товариство «Відважних» і товариство «Молодість». Деталі конкурсу будуть опубліковані на сайтах міської ради і ТОВ «Відважних».

«Бажаю радісної творчості та натхнення митцям, а жінкам – народжувати дітей і відчувати себе щасливими матусями!» – додав Карплюк.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!