Володимир Карплюк запросив шанувальників мистецтва на виставку картин «Намальований Ірпінь-2019»

НІ титул

Голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк запросив мешканців та гостей міста відвідати виставку картин, які були створені під час міжнародного художнього пленеру «Намальований Ірпінь». Виставка відбудеться у п’ятницю та суботу, 17-18 травня, на центральній площі міста по вулиці Т. Шевченка.

«Нам дуже приємно, що малювати Ірпінь приїжджають художники з-за кордону. Єва Міро Laukovci Eva Miro – зі Словаччини. Це її перша творча робота в Ірпені. Побачити картини художниці мешканці та гості нашого міста мають нагоду цієї п’ятниці та суботи. На Центральній площі Ірпеня буде велика виставка картин усіх митців, які приїхали на наш весняний пленер «Намальований Ірпінь.
Приходьте! Це унікальний шанс особисто познайомитися з художниками, надихнутися їхньою творчістю чи й самому взяти уроки малювання», — написав Володимир Карплюк на своїй сторінці у фейсбук.

Як відомо, з 8 травня в Ірпені проходить IV художній пленер «Намальований Ірпінь». У проекті впродовж десяти днів беруть участь понад 40 митців з Ірпеня, різних міст України, Словаччини, Німеччини, Прибалтики, Азербайджану. Вони працюють в різних куточках міста. Кожен охочий може не тільки спостерігати за дивовижним процесом творчості, а й взяти участь у мистецьких  майстер-класах. По закінченні пленеру на центральній площі міста відбудеться виставка створених художниками картин.

Більше про те, як цього року проходить пленер — у Репортажі-шаржі з IV художнього пленеру «Намальований Ірпінь» та сюжеті  Художній пленер «Намальований Ірпінь» в гостях у Боярки.

фото — Світлана Шилова

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300