Реклама

Володимир Удовиченко: Коцюбинське не може бути приєднане до Києва

Photoeditorsdk Export 2020 02 14t142253.635

Селище Коцюбинське не може бути приєднане до Києва – для цього немає законодавчої бази. Про це в ефірі телеканалу «UA: Київ» заявив керівник Офісу реформ у Київській області, голова комісії обласної ради з питань розвитку місцевого самоврядування, децентралізації та адміністративно-територіального устрою Володимир Удовиченко.

«До Києва на сьогоднішній день не може бути приєднане – скільки б рішень хто не приймав – селище Коцюбинське. Чому? Тому що немає сьогодні закону і змін до Конституції щодо можливості зміни меж областей. Київ – це окрема адміністративно-територіальна одиниця, як і область. Не можна змінювати межі ані Київської області, ані Києва. Тому юридичної можливості приєднати сьогодні немає», – зазначив експерт.

При цьому він схвально відгукнувся про акцію жителів Коцюбинського під Верховною Радою, спрямовану проти поглинання селища Києвом. «Це вияв доброї волі громадянського суспільства – мешканців селища Коцюбинське. І це треба відзначати як позитив. Вони борються за своє майбутнє, вони його бачать, і треба їм давати цю можливість», – сказав Володимир Удовиченко.

Нагадаємо, акція коцюбинчан відбувалася під час засідання парламентського підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою, на якому обговорювалася подальша доля Коцюбинського. Народні депутати підтримали розвиток селища як окремої територіальної громади.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама