Вихованці ірпінської школи Фонду «Реал Мадрид» знову побували в Іспанії
19 Feb 15:13, 2024
Учні з Ірпеня, які є вихованцями соціально-спортивної школи Фонду «Реал Мадрид», відвідали сонячну Іспанію та взяли участь у міжнародному турнірі з баскетболу «Copa Alma».
У турнірі брали участь вихованці соціально-спортивних шкіл з України, Польщі, Угорщини та Португалії. Вихованці з Ірпеня здобули два кубки за цінності «Повага» та «Рівність». Ці нагороди дітям вручив легенда баскетболу, амбасадор Фонду «Реал Мадрид» Феліпе Реєс.
![Photo 2024 02 19 13 26 48](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-19_13-26-48-1024x768.jpg)
У межах поїздки діти також познайомилися з історією та архітектурою Мадриду, відвідали стадіон «Сантьяго Барнабео» та побували на баскетбольному матчі «Реал Мадрид» – «Жирона».
![Photo 2024 02 19 13 07 21 (2)](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-19_13-07-21-2-1024x768.jpg)
![Photo 2024 02 19 13 27 36](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-19_13-27-36-768x1024.jpg)
Варто зазначити, що це вже не перша подорож вихованців соціально-спортивних шкіл Фонду «Реал Мадрид» в Іспанію. Ними вже шостий рік опікується ГО «Епіцентр дітям» спільно з Фондом «Реал Мадрид». У соціально-спортивних школах займаються діти з родин ВПО, діти військових, діти, у яких загинули батьки на війні, напівсироти, а також діти з малозабезпечених сімей та з груп ризику.
Соціально-спортивна школа Фонду «Реал Мадрид» в Ірпені працює на базі ліцеїв № 1, № 2, №3 та ліцею «Мрія».