Євгенія Антонюк зустрілася з юною ірпінською художницею Мариною Климчук

Photoeditorsdk Export

Депутатка Ірпінської міськради й керівниця відділу культури, національностей і релігій Євгенія Антонюк зустрілася з юною художницею Мариною Климчук – авторкою знаменитого малюнка на віконному склі в її напівзруйнованому будинку, а також зображення Центрального будинку культури Ірпеня, створеного в рамках проєкту «Ірпінь – мій дім». У футболці з цим малюнком Євгенія Антонюк брала участь в останній сесії міськради та у флешмобі на центральній площі міста, влаштованому депутатами на підтримку проєкту.      

«Ось і авторка малюнку на моїй футболці з проєкту «Ірпінь – мій дім». Маринка Климчук. Вона намалювала наш Центральний будинок культури по пам’яті і фото. Бо зараз на місці цього красеня одні руїни. Сьогодні познайомилась особисто з Мариною, вона тепер справжня зірочка, адже фото малюнка з вікна її квартири облетіло весь світ», – написала депутатка на своїй сторінці у фейсбуці.

«Дівчинка планує і далі розвивати свої здібності в образотворчому мистецтві, тому я подарувала їй те, що найбільше потрібно для творчості: фарби, полотна на картоні, пензлі та інші корисні дрібнички! Удачі тобі, красуне! Вірю, що вже незабаром ми огранізуємо твою персональну виставку у відновленому будинку культури!» – зазначила Євгенія Антонюк.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300