Юні ірпінські волейболісти показали клас на обласних змаганнях
15 Feb 15:47, 2023
10-11 лютого Ірпінська дитячо-юнацька спортивна школа приймала чемпіонат Київської області з волейболу серед юнаків і дівчат 2008-2009 року народження та молодших. Це були перші офіційні дитячі змагання від початку повномасштабної війни в Україні.
У чемпіонаті взяли участь 6 команд юнаків та 10 команд дівчат. В обох категоріях була представлена й Ірпінська ДЮСШ.
У підсумку переможцями чемпіонату серед юнаків стала команда господарів – Ірпінської ДЮСШ. Друге місце посіли спортсмени з Білої Церкви – команда ДЮСШ-2, а третє – команда «Максимум» з Боярки.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/02/330363731_569959928422024_6153895500334377073_n-768x1024.jpg)
У змаганні серед дівчат команда ірпінських волейболісток виборола друге почесне місце. На третій позиції зупинилася команда «Юність» з Білої Церкви, а перемогу здобули білоцерківчанки з команди ДЮСШ-1.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-15_15-43-55.jpg)
«Вітаємо юнаків та дівчат Ірпінської ДЮСШ та їх тренерів Пінчука Ігоря Валерійовича та Вдовіну Людмилу Миколаївну! Бажаємо подальших перемог вже на чемпіонаті України з волейболу «Дитяча ліга»!», — привітали переможців і призерів в Ірпінській ДЮСШ.
Також у рамках чемпіонату гравці чоловічої та жіночої збірних команд України Владислав Діденко та Дарія Великоконь передали найкращим волейболістам змагань форму української збірної із підписами її гравців.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/02/330982632_1529217857487083_1497801550025609802_n-768x1024.jpg)
Нагадаємо, що 4 лютого в Ірпені почався міський Фестиваль волейболу, присвячений Збройним силам України. В його рамках протягом місяця змагатимуться 13 волейбольних команд різного віку.
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!