Юні ірпінські волейболісти показали клас на обласних змаганнях

Photo 2023 02 15 15 43 52

10-11 лютого Ірпінська дитячо-юнацька спортивна школа приймала чемпіонат Київської області з волейболу серед юнаків і дівчат 2008-2009 року народження та молодших. Це були перші офіційні дитячі змагання від початку повномасштабної війни в Україні.

У чемпіонаті взяли участь 6 команд юнаків та 10 команд дівчат. В обох категоріях була представлена й Ірпінська ДЮСШ.

У підсумку переможцями чемпіонату серед юнаків стала команда господарів – Ірпінської ДЮСШ. Друге місце посіли спортсмени з Білої Церкви – команда ДЮСШ-2, а третє – команда «Максимум» з Боярки.

У змаганні серед дівчат команда ірпінських волейболісток виборола друге почесне місце. На третій позиції зупинилася команда «Юність» з Білої Церкви, а перемогу здобули білоцерківчанки з команди ДЮСШ-1.

«Вітаємо юнаків та дівчат Ірпінської ДЮСШ та їх тренерів Пінчука Ігоря Валерійовича та Вдовіну Людмилу Миколаївну! Бажаємо подальших перемог вже на чемпіонаті України з волейболу «Дитяча ліга»!», — привітали переможців і призерів в Ірпінській ДЮСШ.

Також у рамках чемпіонату гравці чоловічої та жіночої збірних команд України Владислав Діденко та Дарія Великоконь передали найкращим волейболістам змагань форму української збірної  із підписами її гравців.

Нагадаємо, що 4 лютого в Ірпені почався міський Фестиваль волейболу, присвячений Збройним силам України. В його рамках протягом місяця змагатимуться 13 волейбольних команд різного віку.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!