За два тижні Усик зібрав вже понад 16 500$ на відбудову будинку в Ірпені

unnamed_file

Український боксер Олександр Усик зібрав вже 16 530 доларів на відбудову багатоквартирного житлового будинку в Ірпені на вулиці Лисенка, 14г. Станом на ранок 30 січня до збору долучилися 377 благодійників із різних куточків світу.

Варто нагадати, що у свій День народження, 17 січня, Усик оголосив про збір коштів на відновлення пошкодженого під час бойових дій багатоквартирного будинку в Ірпені у рамках ініціативи Президента України UNITED24.

«Це дозволить 40 українським сім’ям повернутися до своїх домівок. Нам потрібно 12 000 000 гривень. Я пожертвую 8 000 000 особисто, і прошу вас допомогти зібрати ще 4 000 000. Ваші пожертви – це найкращий подарунок на день народження, про який можна тільки мріяти», – написав Усик на своїй сторінці в Інстаграм.

Збір пожертв на відбудову житла сорока ірпінських сімей триває. Кожен охочий може зробити свій внесок ТУТ.

Нагадаємо, завдяки проєкту «United24» в Ірпені відбудують сім багатоквартирних будинків і стадіон «Чемпіон», над яким особисту опіку взяв ще один зірковий амбасадор ініціативи Андрій Шевченко.

Також кожен, хто бажає підтримати відбудову міста-героя Ірпеня, може зробити це за допомогою інтернет-платформи «Patreon». Фонд відновлення міста створив на платформі сторінку «Help Irpin. Благодійні пожертви на реконструкцію Ірпеня».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!